KFL -klub fajnych ludzi

Klub Fajnych Ludzi


#1 2011-10-13 14:26:49

Sylwan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 1
Punktów :   

Coś o sobie

Witam.

Sądze że dobrze mieć wątek gdzie ludzie moga przedstawić sie i podac swoje zainteresowania. Postanowiłem wiec zacząć. Od razu przepraszam że tak późno sie tutaj pojawiam

Nazywam sie Sylwester. Jestem zainteresowany Manga, Anime, Grami fabularnymi, Grami karcianymi, Grami bitewnymi, Mahjong, Shogi, Go (moglem przez przypadek cos pominac). Chetnie poznam wiecej osob o podobnych zainteresowaniach. Niestety Praca nie pozostawia duzo czasu na spotkania wiec posiadanie jakies ustalonego terminu 1-2 razy w tygodniu byloby mile na wszelkie rozrywki.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego Forum.

Offline

 

#2 2011-10-13 14:56:43

 BogdanBogdan

Nowy użytkownik

2881074
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Dzień dobry. Mam na imię Agnieszka i moim zainteresowaniem jest Manga, Anime oraz kultura Japońska. Uczę się gry na gitarze od roku. Słucham rocku, punk-rocku, metalu i muzyki alternatywnej. Moimi ulubionymi zespołami są Pidżama, Strachy na Lachy i System of a Down. Z gier konsolowych lubię Soul Calibura, Tekkena i Mortal Kombat 9. W gry karciane, fabularne, bitewne i tego typu podobne, niestety nie gram, ale chętnie zapoznam się regułami i zasadami tych gier i kto wie.. może i ja zostanę ich pasjonatem. O spotkaniach proszę o informowanie przynajmniej tydzień przed, bo niestety nie mogę wszystkiego natychmiast rzucić i lecieć...

No to tyle o mnie.. n.n

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.truebelivers.pun.pl www.fcbielany.pun.pl www.nieziemskieistoty.pun.pl www.rani-mukherjee.pun.pl www.b1.pun.pl